top of page

המלצות

ייעוץ וליווי ארגוני

הרצאות

מאת: ד"ר גלית טובאל דיין
ראש חוג משאבי אנוש קבוצת סלע

הייעוץ עם יעל היה פורה וכיף קודם כי יעל היא אישיות שקל להתחבר אליה.

בנוסף היא מבינה מהר מאוד את צרכי העסק, חותרת ישר למטרה

ומובילה את ההנהלה לבצע תהליכים על מנת ליעל את העסק

בצורה הכי אפקטיבית ומהירה שניתן על מנת להגיע להישגים ותוצאות.

יעל לא מתפשרת על מנת לרצות את בעל העסק

ההפך הוא הנכון היא עם יד קשה כשצריך והיא נותנת מחמאות.

תהליך הייעוץ לעסק שלי היה בפן ההתנהלותי והמערכתי

ולאחר מכן עברנו לצד השיווקי והראיה העסקית הכוללת.

 

כל אלו תרמו להרמת העסק הן מבחינת מכירות

והן מבחינת התנהלות תקינה ובריאה יותר, אשר מראה להנהלה

את המספרים של המכירות בצורה ברורה

וגורמת להנהלה להיות עם יד על הדופק בכל דקה,שעה, יום, חודש ואפילו במבט שנתי.

אני ממליץ בחום על תהליך הלווי והייעוץ של יעל

כיוון שהיא מקצועית ביותר והיא עזרה לי כמנהל להיות יותר טוב

להניע את העסק לרווחים והכנסות גדולים יותר.

בזכותה אני מצליח להניע את אותם תהליכים ולגדול בהכנסות גם ללא הליווי שלה.

עד היום אני ממליץ לחברים וקולגות שלי להשתמש בשרותיה כיוון שאני מאמין בהצלחה שאליה היא תוביל אותם כיוון שיעל היא יועצת מצוינת ומקצועית. 

 

ג'וני אסולין, מנכ"ל

לאתר של English Center

מכתב המלצה הלנה מי לוד.jpg

ייעוץ וליווי עסקי

עו"ד מרסל בלקר

הגעתי אלייך במצב שבו לא ידעתי אם בכלל אני רוצה להיות עצמאית או להמשיך להיות שכירה, הייתי מאוד מבולבלת ומלאת חששות ופחדים. הצלחת לגרום לי לבהירות עם עצמי מה אני רוצה בכלל ולאן פניי מועדות, התהליך היווה לי עוגן והרגשתי הרבה יותר ביטחון לפעול, להצליח ולפרוח. 

היום יש לי כלים שיווקיים לפתח את העסק שלי, אני יודעת לאן פניי מועדות באמצעות יעדים ומטרות קצרות טווח וארוכות טווח.  התהליך עצמו היה לא פשוט וחוויתי קשיים והתמודדויות שלא היו פשוטות לי, עברתי תהליכים ושינויים עם עצמי, יודגש כי השינויים היו לטובה והיוו ביקורת בונה עבורי. המפגשים היו טובים מאוד והקנו לי תחושה מאוד טובה, הרגשתי יותר ויותר מחוייבת לתהליך ובעיקר לעצמי. 

אני ממליצה בחום על הליווי ובייחוד לעצמאית בתחילת דרכה מאחר שהתהליך נותן לך כלים להתמודדות עם העולם הלא פשוט הזה של להיות עצמאית, עם התחרות הקשה ומעניק ניהול עצמי נכון יותר... 

לעמוד הפייסבוק של מרסל

זיוה הקניין - קוסמטיקה פרא רפואית

 

 

 

אילנה ארז, טבע העוגות

יעל,

 אני רוצה להגיד לך תודה. תודה ענקית ומכל הלב.

 באתי אליך אם איזשהו רעיון כללי לעסק, עם אהבה למלאכה ותשוקה לתרום מהידע והיכולת שלי, אבל בלי מושג איך באמת עושים את זה. עשיתי שינוי בקריירה, הייתי חדשה בתחום, חדשה בתעשיה, חדשה בעסקים.

 

את לקחת אותי ביד והובלת. הסברת איך משווקים, איפה משווקים, למה משווקים. מיקדת את החוזקות שלי. הדגשת חשיבות של תכנון ואירגון. קישרת אותי לעולם העסקים הקטנים עד שהייתי חלק ממנו. חיזקת את הביטחון שלי בחשיבות העסק שלי. העזתי למכור ואנשים הודו לי. מצאתי את קהל היעד שלי ועכשיו אני יודעת איפה לחפש עוד.

הודות לך אני רואה קדימה. רואה את העסק שלי בעוד כמה חודשים ממשיך ומתקיים ומתפתח, בעוד שנה גדל ומשגשג ובעוד 5 שנים הופך לחברה בינלאומית.

 

תהליך הליווי היה נעים וטבעי, כשהייתי צריכה עזרה פניתי אליך, כשעלתה שאלה שאלתי אותך, ואת היית שם בשבילי. פגישות מדויקות ומדייקות, מכל פגישה יצאתי עם ידיעה ברורה מה עליי לעשות.

בלי צל של ספק אני אמליץ עליך לליווי עסקי, על היכולת להתאים תהליך לאישיות, על חוכמת החיים, על התובנות, וכמובן על הידע המקצועי שלך.

 

שוב – ת ו ד ה!

 

אילנה.

ענת זיו בעלת סטודיו לעיצוב פנים ועיצוב גרפי

יעל המקסימה,

רציתי להודות לך על התהליך העיסקי והנפשי שעברתי איתך.

הגעתי אליך עם רצון להגדיל את מעגל הלקוחות שלי, לשמחתי הרבה היו לי כ7 שנים שבהם לא נזקקתי לשיווק, ישבתי במקומי והעבודה הגיע..הימים כאמור השתנו ושרציתי להשיג לקוחות לא ממש ידעתי איך לקום מהכסא הנוח ולעשות זאת.

בתחילת הדרך שעברתי איתך הייתי מעוד משימתית, מיד אחרי כל פגישה עשיתי את "המטלות" שקבענו..אך עדיין לא נפתחתי "לעולם" המשכתי לשבת באזור הנוחות.. ואז נתת לי את הפוש המטורף שעורר אותי סופית.

 

לפני התהליך איתך פגישות נטוורקינג היו מילת גנאי עבורי, ובזכותך הצלחתי להביא את עצמי לעשות זאת בצורה עקבית.

לפני התהליך לצלצל ללקוחות ולקבוע פגישות פרונטאליות היה עבורי עולם של משהו אחר...היום אני נהנת מכל פגישה שאני יוצאת ממנה, ומגלה על עצמי דברים חדשים!! אמרתי טיפול נפשי...:)

 

ממליצה על ליווי איתך בחום, יש לך את זה ובגדול!!! היכולת שלך לקחת התחלה של רעיון שלי ולמקד אותו לעשייה בפועל היא מדהימה.

 

תודה ובאהבה מכל הלב

ענת זיו

דבורה סובר

"יש לך יכולת לכוון את מחשבת האחר בשאלות מאד מדויקות העוזרות לו למקד את המחשבות שלו והרקע שלך אכן מוכיח את היכולת הזו. אני בהחלט רואה קשר ישיר למה שעשית קודם ולמה שאת עושה היום בתועלת שלך לאנשים. אני רואה בך תכונה נוספת של הקפדה ומעקב עם אנשים שיצרת אתם קשר על מנת לבדוק אם אכן עזרת בקידום מהלך מסוים וכל זאת ברוח נעימה ביותר וקשר חם שאת יוצרת." לאתר של דבורה

מריה קוגן

It was a great pleasure to work with Yael Greenberg and I'm looking forward to have an opportunity of working with her again! My business project has a long story of creation, I started to think of it more then 15 years ago. When I made aliyah to Israel in 2015, I decided that I want to review my project, make more up-to-date analysis and go forward with an actual business-plan. It wasn`t easy, because I never made any business-plans with numbers, couldn`t even imagine how the figure out them for business purposes. And Yael was a great help for me! She showed me how to think of a project business-wise, how to look into details, what researches to make, which numbers to get in order to figure out all the project`s structure, expenses and revenews. She changed my mode of view on project development, so that I could step by step create a working business-plan with all the necessary components. Now I`m sure that my project will live and will be successful, even if not at the moment then later when I`ll be back to building it - during our work I`ve got an offer to join a large Israeli high-tech company as a member of a business development team. I love Yael - she is very warm person, really interested in her work and new projects, and very open to new ideas to investigate. Thank you, Yael!!! 
 

נורית סומר

"את מאד נעימה, נעים לשוחח איתך ונעים להיות בחברתך. היית מאד עניינית, ממוקדת, מרוכזת, קשובה, מדברת בגובה עינים וההרגשה שהשרית עלי היא שאת אדם שיודע מה שהוא עושה ועושה את העבודה במקצועיות ובמצוינות בלתי רגילה. את ברורה מאד ועם היכולת המדהימה שלך הצלחת להפוך את הקושי שלי ולהראות לי בעצם עד כמה זה מאד פשוט. לא כל אחד מסוגל לעשות זאת וזה לא מובן מאליו. כמו כן, הצעת הצעות מאד פרקטיות. את תורמת ממה שאת וממי שאת וממה שאת עושה ואת עושה את זה על הצד הטוב ביותר ולא מתפשרת. עשית לי סדר במקום שלהציג את עצמי וזה דבר גדול בשבילי." לעמוד הפייסבוק של נורית

סופיה בירמן

"יעל היקרה , קיבלתי תועלת רבה מהפגישה. ידעת לאתר את הבעיה שעצרה אותי מלקפוץ לשלב הבא ומצאת עבורי פתרון שמתאים לאופי שלי למטרות שאותם אני רוצה להשיג. 
קל לדבר איתך, את זורמת ומבינה מהר בדיוק מה חשבתי מבלי שאצטרך להסביר. את יכולה להכיל במעט מילים הרבה אינפורמציה חשובה וממוקדת, נתת לי דחיפה אנרגטית לפעולה עם המון אנרגיה חיובית ואמינות מלאה. נהניתי מכל רגע – תודה." לעמוד הפייסבוק של סופיה

גיא צוק

"קיבלתי מהמפגש בעיקר בהירות ופוקוס מחודשים לגבי העסק, לאחר הפגישה התחלתי לעבוד במרץ על מלאי ציורים גדול שיאפשר לי עבודת שיווק קלה יותר. הפתיע אותי המהירות שבה קלטת והבנת (בעזרת שאלות מדויקות) את המקום בו העסק נמצא, כמו כן מציאת הנקודות החלשות וצוואר הבקבוק שמעכב אותי בשלב זה."

זוהר יניב

"יש לך את היכולת לרדת לפרטים, הצעד הראשון המעשי כמו בניית טבלה או התחלה של תוכנית ציור הפיזי של הדברים והנחתם על הדף, להוריד את הדיבור לקרקע באופן מסודר זו תרומה גדולה עבורי . גם החיזוק העידוד ההוכחה שזה אפשרי, הביטחון שזה ניתן לעשייה ממש, שזה לא תאורטי, האופן המסודר בו את משקפת את הדברים, הסדר שאת עושה, היכולת לפרט תוכנית לפרטים - גם לראות את הקטנות וגם את התכנית הגדולה. את שואלת את השאלות המכוונות הנכונות, את מצליחה לדייק, לפגוע בול. את עושה צעד צעד, יד ביד. את עושה folow up וזה בונה אמון." 

איה צור

"תודה רבה על המפגש , אמרת והבהרת המון דברים חשובים ויפים עכשיו אני רק צריכה שתדבק בי קצת מהמעשיות שבך" . לאתר של איה

אורטל כהן

"זו הייתה הרצאה מעולה!
את אישה מדהימה בעלת ידע רב. כריזמטית מאוד ויש לך יכולת יוצאת דופן לעניין ולרתום אנשים לשיחה. את מעניינת מאוד, מגוונת בחומרים המועברים וכיף לראות איך את שלווה במקום שלך ומאושרת. ישר כח. תודה על הכל"

עדי שחם

 "החוויה שלי מההרצאות הייתה מעולה
ההרצאות היו מעניינות וקיבלתי כלים לעבודתי מול הלקוחות, תודה רבה."

 

ענת שלום שיטרית

"הייתה לי חוויה מעולה מההרצאות שלך
את מאוד מעניינת ומעבירה את ההרצאות שלך בצורה ברורה וטובה!"

 

ויקי דבורה

"רציתי לומר שוב תודה, ההרצאות היו מעולות. את מקסימה, מעבירה את השיעור בכיף ואחלה פעילויות." לעמוד הפייסבוק של ויקי
 

Please reload

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

לפרטים נוספים 052-8466455

Success! Message received.

צרו קשר

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page