top of page
למעלה

יעל גרינברג

 • 23 שנות ניסיון

 • ניסיון ניהולי מקצועי בארגונים גדולים ומורכבים כמו טבע, קומברס וסלקום

 • משלבת ייעוץ ואימון אישי

 • מגשרת מוסמכת

 • יועצת ארגונית מתמחה בשיפור ביצועים ותקשורת בין-אישית, מרצה וסופרת

 • מחברת הספר "Meet Yourself" ומחברת שותפה ברב המכר שיצא ונמכר בארה"ב  “Walking with faith”

 • תואר שני - M.B.A במנהל עסקים מאוניברסיטת Heriot- Watt התמחות במשאבי אנוש 

 • תואר B.A. בכלכלה ולוגיסטיקה מאוניברסיטת בר-אילן בהצטיינות

 • מרצה מוסמכת הבלעדית בארץ מטעם זיגלר העולמית מארה"ב

 • מוסמכת בין-לאומית כיועצת עסקית וניהולית מטעם ארגון ICMC הבין-לאומי

 • מרצה ויועצת עסקית מוסמכת מטעם משרד הכלכלה

 • בעלת ניסיון ניהולי של מעל 9 שנים בחברות הגדולות במשק

 • בעלת ניסיון ייעוצי של מעל 10 שנים בתחומים רבים

 • בוגרת תוכנית להכשרת נואמים של לס בראון

 • בוגרת קורס יועצים עסקיים וניהול בכיר - תות תקשורת

יעל גרינברג

בשנת 2007 התחלתי לעזור לעסקים ובעיקר לאנשים המובילים אותם לשיפר ביצועים גם ברמה האישית וגם ברמה העסקית. תוך מיקוד באדם - מיקסום היכולות של כל אחד באשר הוא, מינוף הכישורים האישיים, הנעה לפעולה, הדרכה והכשרה ומתן מתן כלים מתוך המגוון הגדול והמשתנה הנדרשים לניהול ופיתוח עסקי וארגוני.


את  הניסיון בעולם העסקי צברתי בחברות הגדולות והמובילות במשק ובהם טבע, קומברס וסלקום שם למדתי את אופי העבודה והצרכים של ארגונים. מתוך התובנות שנצברו במהלך השנים והמיומנויות האישיות, מתבצעים כיום התהליכים בשילוב המתודות הבינלאומיות של זיגלר. 

מי אני

מי אני?

שמי יעל גרינברג, אני אישה עצמאית שאתגר הוא כמו אוויר לנשימה עבורי, ניחנתי באמביציה שהיא צורך קיומי עבורי.

אני יודעת להקשיב לאדם ללא שיפוטיות, יש בידי יכולת הבנת תהליכים ואנשים, ואת היכולת לשאול את השאלות הנכונות,

לנתח להכיל ולשקף ואני משלבת את זה עם תובנות עסקיות רחבות ומגוונות שלמדתי במהלך חיי.

זהו סיפוק עצום עבורי להוביל אנשים וארגונים לפריצת דרך עסקית ואישית, להעביר את הידע והניסיון הרב והמגוון שיש ברשותי ולראות את התשוקה שמתעוררת בהם, את הקפיצה המשמעותית שמתרחשת בתהליך ואת השיפור בתוצאות האישיות והעסקיות.

אחד הדברים שאני גאה בהם הוא העובדה שאנשים שעברו איתי תהליך מוצאים את מקור הכוח הפנימי שלהם,

מתמקדים בעשיה וכתוצאה מכך התפוקות של העסק/הארגון גדלות.

אני מאמינה בללמוד מהטובים בעולם, ומעבירה את הרצאותי מתוך התשוקה הפנימית שבי, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובצורה אנרגטית, מרגשת ומקצועית כאחד.

התהליך שלי

התהליך שלי

 

במשך שנים בעבודתי בתעשיית ההייטק, אני זוכרת שהייתי מגיעה לעבודה בכל בוקר וכשעמדתי למול שעון הנוכחות

והדפסתי את כרטיס העובד הרגשתי כאילו הגעתי לעוד יום בכלא שלא נגמר, בתוך קופסה סגורה של 4 קירות (לפעמים גם היה חלון), מתרוצצת בין פגישה לפגישה, עונה למיילים ובעיקר דואגת לענות לרצונות הממונים עלי, ובסוף כל יום ידעתי שמחר מגיע יום נוסף שבו אני צריכה לחזור למה שנראה עבורי כה קודר. 

לקח לי שנים להבין כי המקום הנכון עבורי שוכן בצד העצמאי. הסיפוק שלי מהיצירה העצמית, המוטיבציה שבי, האחריות האישית והעצמאות גדולים בהרבה מהמשכורות החודשית ה"בטוחה" שהייתה לי בתפקידים שאיישתי כשכירה. 
למדתי רבות מכל מקום עבודה וחידדתי את כישורי ואת יכולת הניתוח המעמיק והלימוד העצמי של התחום בטרם אני נכנסת אליו. בחנתי את הידע שצברתי באקדמיה למול המתרחש בשטח - התכנון והביצוע, התנהגות העובדים והמנהלים, תהליכי העבודה, התמחור והרווחיות.

 

וכך מתוך רצון להגשים את העצמאות והחופש שלי, ביחד עם ידיעה שאני מממשת את ייעודי בחיים ממקום של סיוע, עזרה וקידום אחרים - מצאתי את הסיפוק שלי.

 

אני מתרגשת בכל פעם מחדש לראות אנשים בארגון מגיעים לעבודתם בכדי להגשים את חלומם, להיות חלק תורם ומשפיע בארגון ולא לעבוד רק עבור המשכורת.  אני מתרגשת בכל פעם מחדש לראות אדם מתעורר לפעולה, מאמין בעצמו וביכולתו, מעיז בחכמה, מבין מהם הכישורים והיכולות שיש לו ואיך להשתמש בהם לטובת הצלחה עסקית, מתפתח ובונה ומנהל את העסק שלו ממקום של ידע וכוח.

 

לפני מספר שנים השתנו חיי לאחר שבחרתי לקבל על עצמי את הייצוג והקוד האתי של אחד האנשים המשפיעים בהיסטוריה של תורת המוטיבציה. נסעתי ללמוד ולקבל את ההסמכה הבינלאומית היחידה בארץ ויש לי את הזכות והכבוד להעביר את התכנים האיכותיים ביותר. עבורי הרצאה היא איננה סתם לעמוד ולדבר, היא להעביר את השומע תהליך של התפתחות אישית, לעורר את הרגש ולאתגר את החשיבה של השומעים.
 

החזון שלי לחברות וארגונים

 

לתת לעובדים מקום לביטוי אישי, לפתוח עבורם ערוצי תקשורת חדשים למול דרגות הניהול, להיות גורם משפיע בהתפתחות הארגון, לחבר את העובדים עם מטרות הארגון ואת הארגון עם החלום האישי של העובד.

 

לתת כלים למנהלים להוביל את העובדים ולא רק לנהל אותם, לטפח מערכות יחסים מנצחות שיובילו לסיפוק אישי, למעורבות ארגונית ולשיפור עצום בתוצאות. לבנות לכל ארגון בהתאם למאפייניו הייחודיים, מערכת תומכת בעלת תוצאות ברורות, מדידות וקלות ליישום בכל דרגות הארגון למקסום המשאב האנושי.

 

 

החזון שלי לטובת בעלי העסקים

 

ראיתי עסקים רבים נוקטים בפעולות שמובילות לקשיים רבים שמחירם הפיזי והנפשי עולים להם במחיר קיום העסק.

הבנתי שכל מה שבעל העסק צריך זה הדרכה מקצועית, מישהו שיפתח בפניו נקודות מבט חדשות ומשם הדרך להצלחה קלה.

אם אוכל לתרום להרחבת הידע העסקי, להרגשת ביטחון וראיה רחבה יותר על העסק ולגרום לביצוע פעולות מקדמות שיובילו לתוצאות הרצויות אזי השגתי את מטרתי. 

מטרה שהצבתי לעצמי היא לתרום את הידע שקיבלתי בתחום העסקי, מהעבר שלי, מהלימודים שלי, מעסקים שהקמתי וממקומות העבודה שלי ואת היכולת שלי לראות לנתח מה העסק והאדם העומד בראשו צריכים, מה חסר לו, איזה דברים הוא היה רוצה לשפר, למקד את בעל העסק ולבנות יחדיו תוכנית מתאימה לשיפור ביצועי העסק. 

כשאני איתכם תקבלו פרספקטיבה שונה על העסק שלכם. 
חשוב לי שכל לקוח ירגיש, במהלך כל תקופת הליווי וגם אחריה שיש איתו שותפה למסע. מטרתי היא שכל אחד יפיק תועלת שתשרת אותו הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.


 

 

חברות וארגונים

"השליחות שלי היא להעיר אנשים למימוש הגדולה והפוטנציאל שבהם, להיות הכח המניע לפעולה ולתת כלים להתפתחות אישית ומקצועית שיעזרו לעסק ולארגון לחולל שינויים פורצי דרך אשר ישפיעו בצורה מהירה ולאורך זמן על הביצועים והתוצאות העסקיות."

 

אולי זה יפתיע אתכם מכיוון שאנחנו עדיין לא מכירים אבל ההצלחה שלכם חשובה לי,

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלי וזו נקודת ההתחלה.

 אשמח ללוות אתכם כברת דרך ולהוביל אתכם למינוף שלכם ושל הארגון שלכם. 

MACHTESHIM
לוגו חדש עסקיים וניהוליים פורמט למחשב
cmc-israel (3)
מי לוד
הריוט ואטט
משרד הכלכה
5020b8c48ba50_150_150_crop
להב
בר אילן
מכללת סלע
תות
סלקום
טבע
קומברס

כנסים שנתיים , ייצוג והסמכות מהארץ ומחו"ל

 • Facebook Social Icon
 • LinkedIn Social Icon

לפרטים נוספים 052-8466455

Success! Message received.

צרו קשר

Yael Greenberg

Yael Greenberg is a passionate and energetic speaker, business consultant, women, wife and mother. She is happily married to Yair and they have two wonderful boys and a cute little Cavalier King Charles Spaniel dog.

 

Yael was born and raised in Israel. You could say her passion to help others started with here mandatory military service. At the age of 18 she joined the IDF (Israeli Defense Forces) for two years and served as a Welfare NCO, helping soldiers to overcome financial and personal problems.

 

She began her studies right after her military service. 3 years later she graduated her B.A in Economy and Logistics with honors and on 2002 she finished her M.B.A specializing in HR. 

Yael Greenberg

Her corporate business knowledge and experience Yael got while working in some of the largest companies in Israel such as "Teva", "Cellcom" and "Comverse", when finally in 2007 she sought to pursue her dream of helping business owners maximize their personal potential in order to improve their business.

This dream materialized very quickly. With her entrepreneur mind Yael initiated a unique and successful business. Managing her own business gave Yael the experience and tools when she began consulting other businesses.

 

During these years Yael had accumulated vast knowledge in marketing, logistics, operation, accountancy, finance, management, human resources and more, due to the large diversity of her clients.

 

Today Yael is a Ziglar Legacy Certified Speaker and Trainer, a certified business and marketing consultant by the ministry of economy and the ministry of immigration of Israel. Using her personal insights and experience accumulated during the last 17 years, combined with her personal skills, she brings Ziglar's powerful and international messages in her own special way that not only touches people's hearts but at the same time motivates them to action.

 

"My mission is to awaken people to realize their full potential, to be the driving force for action in their lives. To provide tools for personal and professional development, to help businesses and organizations make groundbreaking changes that will improve their performance and business results quickly and for good!"

 

For information about booking Yael for your next event or contact her for more details about her work as a consultant.

 

Contact Yael at:

Yael Moskovitz Greenberg

Phone: 972-52-8466455

E-Mail: Yael.ebay@gmail.com

 

 • White Facebook Icon
 • White LinkedIn Icon
 • White YouTube Icon
bottom of page