top of page

ייעוץ וליווי ארגוני

ניהול והנעת עובדים, תקשורת בין אישית ושיפור ביצועים

בעולם שבו עסקים משתנים מדי יום ועובדים עוברים מארגון לארגון ללא תחושת שייכות או ביטחון תעסוקתי, המשאבים המושקעים, לצמצם טעויות ובעיקר לנסות בכל כך הרבה דרכים לגרום לעובד להיות יעיל ומקצועי בכדי להגדיל את תפוקתו, עולה לארגון הרבה מאוד כסף.

אין ספק כי העובד הוא המשאב היקר היותר בארגון. וכבר הוכח מחקרית כי כסף הוא לא המניע העיקרי בהנעת עובדים.

הצורך הבסיסי בהתפתחות האישית והכרת תודה הם המניעים העיקריים יחד עם הצורך בתחושת שייכות.

כיום ארגונים מבינים את הצורך במתן אוטונומיה, מרחב להתפתחות ומימוש עצמי ושותפות בקבלת החלטות.

ומקדישים את משאביהם על מנת למקסם את חוזקות העובדים, יעלו באופן משמעותי את התפוקות, שביעות רצון העובדים

וכנגזרת מכך את אחוז העזיבה והעלויות הנלוות לכך.

יש עובדים שקיים בהם צורך למימוש עצמי אך הם באים לעבודה כדי לעבוד בלבד.

בד בבד, העובדים שנשארו שנים רבות בארגון נשחקים, לעיתים מוותרים על החלומות שלהם ועל תחושת ההתפתחות האישית והם סופרים את הזמן עד לגיל הפרישה. אמנם יש להם ידע רב אך הוא אינו מנוצל כיוון שאין בהם תשוקה.

בכל עסק קטן כגדול המשאב האנושי הוא המנוע של העסק, ולכן חשוב לדעת איך למקסם אותו ולמנף את היכולות האישיות של כל עובד, תוך שימוש  בכלים עסקיים, ניהוליים ופסיכולוגיים, בכדי לשפר תפוקות ולהביא לתוצאות העסקיות טובות הרבה יותר.

כדי לשנות את התוצאות שאתם מפיקים היום צריך נקודת מבט נוספת, אובייקטיבית ומקצועית שתעזור לכם לקפוץ לשלב הבא ולמקסם את היכולות האישיות שלך ושל העובדים שלך.

יישום גישת הפסיכולוגיה החיובית מייצבת את עובדים כנאמנים לארגון, מניעה לפעולה ומייצרת תרבות ארגונית מחזקת ומחוזקת. ניהול גמיש מאפשר למקסם את היכולות של כל עובד ולייצר עבורו סביבה פוריה ותומכת לצמיחה והתפתחות.

ליווי אישי למנכ"לים ומנהלים

הליווי הנו אישי ומותאם על פי הצורך ומשלב תיאוריות ניהוליות, טכניקות מתחומי הפסיכולוגיה ותיאוריות מוטיבציה והתנהגות, לצורך התייעלות ניהולית אישית בהגדרת יעדים,ניהול עובדים, ניהול זמן, תכנון, ביצוע, קבלת החלטות ובקרה 

ייעוץ ארגוני

ייעוץ ארגוני מותאם אישית לצרכי הארגון , אופיו ומטרתו. תורם משמעותית לניהול אפקטיבי יותר של המשאב האנושי המהווה מנוף לצמיחתו של הארגון.

תקשורת פנים ארגונית

על ידי תהליך מובנה של זיהוי  הגורמים האמיתיים המפריעים לתקשורת איכותית ומשפיעים על ביצועי הארגון, נמפה את הנקודות והצרכים ונבנה מערך לשיפור התקשורת בין מנהלים,  בין מחלקות ובתוכן ובין מנהלים לעובדים.  הבנת הקצר התקשרותי מהווה ויצירת בסיס לשיתוף פעולה תוך מתן כלים פשוטים ליישום להבנת אופן הפעולה של המעורבים בתהליך יוצרת זרימה והקלה מיידית.

שיפור ביצועים

 הן ברמת העובד והן ברמה הניהולית, לכל אדם יש יכולות בהן הוא משתמש בעבודתו.  באמצעות מתן כלים פשוטים ליישום נבנה מערך לשיפור הביצועים . העצמת החוזקות והתמודדות מול הנקודות שניתן לשפר על מנת למקסם את הפוטנציאל האישי, הצוותי והארגוני.

ייעול תהליכי עבודה

תהליכי עבודה חוצים מחלקות ומהוות חלק מהותי בביצועי הארגון. העל מנת לייעל תהליכי עבודה נדרש לעצור ולבחון את התהליך ואת המשמעויות וההשלכות הנגזרות משינויו. יש לבצע ניתוח תהליכים יחד עם בחינת התוצאה הרצויה והפער בינהם תוך כדי  בחינת צווארי הבקבוק בתהליך  

Please reload

התמחות פיתוח ההון האנושי בארגונים וחברות ובשיפור תהליכים פנים ארגוניים

יישום גישת המנהיגות הגמישה, ניתוח אסטרטגיה פנים ארגונית, ניתוח עיסוקים, זיהוי חסמים ומעכבים, הגדרת מטרות ובנית מדדים לבקרה,

העלאת תפוקות הארגון בדגש על מקסום והעלאת תפוקות העובדים, שיפור רמות השירות בארגון, בחינת תהליכי עבודה,

זיהוי צווארי בקבוק, בניית תהליכים מעודדי ייזום.

אני מאמינה שכל אחד באשר הוא, בכל מקום שבו הוא נמצא, יכול לקום בבוקר עם חיוך וכוח עצומים שיכולים להזיז כל הר.

אני מאמינה שכל אדם צריך להתפתח, להרגיש בטחון ושייכות ואז הוא יוכל לפרוח, להצמיח, לתרום ולהיות מנוע וכוח בלתי ניתן לעצירה.

אני יודעת ששינוי שכזה יכול לשפר ולעשות הבדל משמעותי בחיים שלכם ושל העסק שלכם.

 

כיועצת ומרצה אני נהנת לחבר את הארגון ואנשיו, את האדם הפרטי עם שלל חלומותיו למטרות העסקיות של הארגון.

אני נהנת לראות אנשים שעובדים כשכירים ומגיעים לעבודה ומדברים ב" אנחנו" לוקחים חלק בהתפתחות הארגונית ויחד עם זאת מפתחים באופן אישי, נתרמים ותורמים כל יום מחדש – זה סיפוק עצום עבורי.

 

אני נהנת במיוחד לראות אנשים מסיימים יום עבודה עם יותר אנרגיה ממה שהייתה להם כשהגיעו בבוקר.

לראות אותם מלאי מוטיבציה וממוקדים למטרה, זה סיפוק עצום אחרי שהם לומדים למצות ולממש את הפוטנציאל המרבי שיש בהם.

 

צרו קשר

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

לפרטים נוספים 052-8466455

Success! Message received.

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page